Aktualności

17-18.10. oraz 20.10. NIECZYNNE

W dniach 17-18.10. oraz 20.10.2017r  Centrum Rozrywkowe VR Rooms Nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej

Targi Biznes Expo

Spotkaj się z nami na największych targach biznesu w Polsce! Targi Biznes Expo podczas Europejskiego Kongresu MŚP 18-20 października. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Czytaj więcej

Targi Motoryzacyjne w Warszawie

Jedna z większych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Tysiące odwiedzających 🙂 My zagwarantowaliśmy dobrą zabawę na stoisku firmy Brembo.

Czytaj więcej

Event w Warszawie

Już jutro czeka nas kolejny eventowy wyjazd. Tym razem wybieramy się do Warszawy. W związku z naszą częściową nieobecnością w dniu 21.09. lokal będzie nieczynny. Natomiast w dniach 22-24.09. zapraszamy tylko po telefonicznej rezerwacji terminu. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej

Witaj Szkoło :)

Koniec wakacji? Nie martwcie się – Najlepsza rozrywka czeka na Was w VR Rooms!!! Tylko od 1 do 3 września wszystkie atrakcje 35 zł za godzinę!!!!

Czytaj więcej

Dzień Dziecka w VR Rooms

W Dzień Dziecka – Dzieci Rządzą !!! Tylko 01.06. Dzieci i Młodzież do 18 roku życia bawi się w naszym VR Rooms za połowę ceny. Strefa Multiplayer – Gratis!!!

Czytaj więcej

3 Maja – NIECZYNNE

Czytaj więcej

Majówka w VR Rooms

Promocja na Weekend!!! Rabat 30% na wszystkie atrakcje w VR Rooms

Czytaj więcej

Autoryzowany Partner Steam

Jest nam bardzo miło poinformować, że od dzisiaj jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Steam.

Czytaj więcej

NIECZYNNE w dniach: 05-09.04.

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 05 do 09 kwietnia Centrum Rozrywkowe VR Rooms będzie nieczynne. W tym czasie będziemy realizować imprezę zewnętrzną.  Za powstałe niedogodności Przepraszamy.

Czytaj więcej